Акція « Допоможемо разом»

Події, які відбуваються у нас в Україні, на нашій землі нікого не залишають байдужими.

Неодноразово наші учні, учителі, батьки приймали участь у благодійних акціях аби допомогти нашим землякам - воїнам, які знаходяться на сході України , захищаючи цілісність нашої держави.

А ще більше переживаєш, коли це стосується дітей, які опинилися  в складних життєвих обставинах. Коли ми дізналися, що у місті Красноармійськ Донецької області  існує будинок сімейного типу і там  знаходяться діти, яким необхідна допомога - вирішили об’єднатися і організували благодійну акцію «Діти -дітям». Кожен клас для окремої дитини збирав  пакунок , який містив: канцелярське приладдя, одяг відповідно віку дитини, засоби гігієни,  солодощі та листи.

Члени апарату Шкільного Містечка написали листа дітям Красноармійська із побажаннями та виготовили власноруч із долонь паперового Діда Мороза - символ Нового року.

Також учні та учителі школи зібрали продукти харчування для воїнів АТО, а молодші школярі написали листи – вітання із Новим роком для наших героїв, які воюють на сході України.

А вже ввечері 23 грудня учні  разом із волонтерами   грузили зібрані речі та продукти  в мікроавтобус, який відправлявся у Донецьку область.

28.12.2015 | Aдмін