День Святого Миколая

Через поле, через гай
    Йде до діток Миколай.
    У білесенькій торбинці
    Він для всіх несе гостинці.

Коли день святого Миколая — добре знають всі діти, адже вони з нетерпінням чекають цього свята та подарунків. У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і так само нечутно кладе переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані дарунки. А що чекає неслухняних? Ну, таких в Україні геть мало.  Діти  добре знають , що є така пісенька, якою можна заслужити милість Святого: «Ой, хто, хто Миколая любить, ой, хто, хто Миколаю служить, тому Святий Миколай у всі часи помагай».

Саме такі пісні лунали зі сцени у актовому залі школи у переддень свята.

Учні  1-В , 2-А, 4-А підготували свято «Миколай крокує до нас». Вивчили  багато пісень, віршів , таночків  аби догодити Святому Миколаю. Молодші школярі розповідали  якими чемними і вихованими були протягом року, допомагали батькам, не ображали молодших. І тому усі надіються на чудо - на милість Святого Миколая.

24.12.2015 | Aдмін