Майбутнє твориться сьогодні

16 грудня у школі відбулося свято вшанування переможців  міських олімпіад «Майбутнє твориться сьогодні»

Сьогодні ми вітаємо дітей,

Що вміло над собою працювали

Багато  мали помислів, ідей

І їх зуміли реалізувати.

Вітали  тих учнів, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання у шкільних та міських олімпіадах. На святі були присутні батьки учнів, вчителі-предметники, які готували учнів до олімпіад, а також представники відділу освіти: завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Яроменко Л.О. та методист з виховної роботи Харжевська Л.Д.

Виступила директор школи Курочко Л.С., яка привітала переможців та нагородила грамотами за перемогу в олімпіадах. Усіх присутніх привітала Яроменко Л.О. , подякувавши учителям за їх титанічний труд, побажала гарних учнів та нових здобутків у їх нелегкій праці.

22.12.2015 | Aдмін