Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво.

Саме під таким гаслом 16 грудня пройшла акція «Замість ялинки-зимовий букет».

З метою виховання в дітей любові та поваги до природи , збереження нашого зеленого багатства – хвойних лісів, які значною мірою винищуються саме в переддень новорічних свят було проведено акцію «Замість ялинки- зимовий букет».
    Цей конкурс  має допомогти дітям навчитися бути уважними до навколишнього світу, побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробуджує в їхніх душах співчуття та розуміння живого в усіх його проявах.

Молодші школярі до створення  штучних ялинок  підійшли творчо, з видумкою та додали трішки фантазії.. Вони  виготовили власноруч чудові ялинки із паперу, фольги, прикрасили їх іграшками, цукерками, гірляндами, шишками. Особливо незвично виглядали "їстівні ялинки" із печива.

Класи - переможці були нагороджені грамотами та сувенірами.

21.12.2015 | Aдмін