Акція «Нагодуй птахів»

Взимку настає холодна й голодна пора для птахів.Саме в цей нелегкий час пернатим необхідна наша допомога.

У нашій школі, починаючи з грудня місяця, стартувала акція «Нагодуй птахів», метою якої є: виховання у дітей  бережливого ставлення до  природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у зимові місяці.

Учні школи одразу ж відгукнулись на участь у акції. Разом з вчителями та батьками діти виготовили 22 годівнички, а також зібрано чимало  різноманітного насіння.  Із задоволенням школярі розвішали годівнички на території  школи, наповнюючи їх смачним насінням.

Дуже важливо, щоб учні пройнялися їхніми проблемами і в міру своїх можливостей допомагали братам своїм меншим, адже ми всі — діти цієї землі.

21.12.2015 | Aдмін