Зустріч лідерів шкіл міста

10 грудня у школі відбулась зустріч лідерів шкіл міста

Мер Шкільного Містечка Горбатюк Вероніка виступила із пропозицією приєднатися до акції - естафети «Голуб миру». Ця акція  проходить по всій Україні.  Мета цієї акції об’єднати усіх дітей задля спільної мети,аби  мир настав у нашій країні і  за щасливе майбутнє.

Друге питання, яке обговорили лідери міста стосувалося благодійної акції «Діти - дітям» Завідуюча відділом «УВС» Бондар Даша повідомила , що на сході України у Донецькій області м. Красноармійськ існує будинок сімейного типу. У цьому будинку перебувають діти, які опинилися в складних життєвих обставинах - це діти від яких відмовилися батьки, безпритульні діти, яким необхідна допомога. Під час благодійної акції планується зібрати продукти харчування, одяг, канцелярське приладдя і передати  цим дітям на день Святого Миколая. Всі бажаючі можуть приєднатися до цієї акції.

16.12.2015 | Aдмін