Всеукраїнський тиждень права у школі

З метою підвищення правової культури і правосвідомості серед учнів, у школі з 07 по 11 грудня 2015 року було проведено Всеукраїнський тиждень права.

Система правової освіти та виховання у школі складає взаємопов’язаний процес формування правових знань, виховання і профілактичної роботи. Формування правових знань вчителі здійснюють як у позакласній роботі, так і на уроках правознавства у 9-х класах.

У рамках тижня права була проведена змістовна робота, яка сприяла підвищенню рівня правових занять учнів школи.

Учні 9-В класу підготували радіолінійнку  «Кожна людина має право». 10 грудня проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Під  час Тижня проведено виховні заходи з правового виховання: правова вікторина  (9-11 класи, Скирта Л.В.), правова гра-квест  (9-Б клас, Усатенко І.А.), круглий стіл на тему: «Холокост і міжнародне право»(11-Б клас, Усатенко І.А.), семінар на тему: «Захист прав неповнолітніх» (9-ті класи, Скирта Л.В.), правова гра «Знавці права» (10-і класи, Охрімов І.В.), розгадування кросвордів на правову тематику (10-і класи, Охрімов І.В.), серед учнів 5-7 класів відбувся конкурс малюнків  «Мої права», а серед 8-11 класів – конкурс плакатів «Проблеми права в Україні». Класні керівники провело години спілкування, виховні години на теми: 5-6 класи «Правова невідкладна допомога», 7-8 класи «Поважай закон, виконуй обовязки», 9 класи «Не переступи закон», 10 класи «Юридична відповідальність», «Права неповнолітніх у трудовому законодавстві», 11 класи «Як захистити права дитини в Україні», «Що ти знаєш про закон?»

14.12.2015 | Aдмін