Зустріч із захисником - ладижинцем

Учні школи зустрілися з учасником військових дій на сході країни - Бежевцем Анатолієм Петровичем, який був мобілізований в березні 2015року до складу 24 бригади батальйону "Донбас".

Народився герой 26 серпня 1961 року. До мобілізації працював у ЛТД "Енергосервіс". Зараз же виконує роль розвідника у Попаснянському районі Луганської області.

Анатолію Петровичу дійсно було що розказати. Більш за все він говорив про винахідливість наших воїнів, адже хлопці навчилися розміновувати поля від противо-піхотних мін  без усілякого спорядження.

Солдат підкреслив, що нової техніки українцям на сході дійсно дуже не вистачає, але ще більше  не вистачає справжніх офіцерів.

Військовий пригадував, що найгірші часи на фронті були до і після дня Незалежності цього року. Адже тоді обстріли були по декілька разів за день. Навіть на день народження воїна, обстріли не згасали. Боєць жартує, що це його поздоровляли салютом.

Не оминув своєю увагою Анатолій Петрович  і побратимів. Розказував про знайомих та друзів у зоні АТО, а також про ведення бою в тій місцевості.

Зараз же він прибув у відпустку на 22 дні. Дітям наголосив , що неможливо виграти війну без добровольців, адже саме добровольці  воюють з повною самовідданістю за свою Батьківщину і відіграють, мабуть , найголовнішу роль в АТО.

Тож давайте будемо патріотами своєї країни, адже тільки так ми зможемо подолати усі труднощі і захистити своє майбутнє .

04.12.2015 | Aдмін