Я люблю Україну

З метою формування патріотизму юних українців, виховання поваги до захисників територіальної цілісності 4 листопада ,  у школі відбувся виховний захід «Я люблю Україну».

На цьому заході були  присутні учні 7-9 класів , методист відділу освіти та   наші герої - ладижинці,  які стали на захист цілісності України, а саме брали участь в антитерористичній операції на сході держави.

Наші захисники-це колишні випускники школи, тому вони почували себе вільно, коли учні ставили їм запитання про їхнє життя на війні.

Але все ж  – таки відчувалися  тремтіння голосу та  біль , коли хлопці говорили про загиблих побратимів, які разом пліч -о- пліч  стояли на захисті кордонів України. Хвилиною мовчання  вшанували  пам’ять наших героїв-земляків, які героїчно  загинули , захищаючи свою землю, наше світле майбутнє  – Віталія  Химича та Сергія Майбороду.

По завершенню заходу у виконанні Вікторії Тімчук прозвучала «Молитва за Україну»

09.11.2015 | Aдмін