З Днем визволення України!

У нашому  календарі є  не мало  дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну.

День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Саме тому, протягом тижня з 19 по 23 жовтня у школі пройшли заходи , присвячені річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Класні керівники провели уроки мужності, виховні години  «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Члени апарату Шкільного Містечка відвідали ветеранську організацію з метою  пошукової роботи щодо встановлення достовірних фактів про події , які відбувалися в Ладижині під час звільнення України.

Також  члени відділу «Милосердя» організували та провели   пізнавальну екскурсію  для учнів по Алеї Бойової Слави.

А 28 жовтня учні школи  прийняли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави, вшановуючи пам’ять полеглих  героїв-ладижинців  , які мужньо боролися та поклали своє життя за свободу і мирне щасливе майбутнє.

Будемо пам’ятати і не забувати!! Добра пам’ять про них  завжди буде жити в наших серцях.

09.11.2015 | Aдмін