Від козацьких старшин до спортивних верших

14 жовтня вшановують мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, вшановують традиції і звитяги українського народу, починаючи з козацьких часів.

Саме тому , напередодні цього свята , 13 жовтня у школі відзначали День українського козацтва та День захисника України.

Учні 9-х класів прийняли участь у  змаганнях «Від козацьких вершин до спортивних вершин». Об’єднавшись у  два  загони «Івана Богуна», «Отаман» козаки вправно показали свою силу, кмітливість, витримку: перебирали крупу для   куліша, перетягували линву, вправлялись у швидкості з поїдання вареників, переносили бочки з квасом ,  змагалися на точність , а для дівчат козаки говорили лагідні слова. В результаті перемогли козаки 9-Вкласу.

23.10.2015 | Aдмін