Герої не вмирають!

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв пам'ятатимуть віками .

Їм славу віддають

І голову схиляєм  перед вами.

24 роки українській державі, але це лише мить, незначна частина нашого минулого. І знову життя поставило перед нами випробування: події останніх півтора року примусили кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також  зрозуміти, що ми - господарі на власній землі.

Саме за це зараз в АТО воюють наші герої. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку - Україну.

12 жовтня колектив школи  вшанував пам'ять випускника  школи, загиблого в боях на Сході, Майбороди Сергія  Миколайовича, відкривши пам’ятну дошку у школі, де він навчався.

Учасниками мітингу, окрім учнівського та  педагогічного колективу школи,  були  його  рідні, друзі, військові побратими , представники органів міського самоврядування, громади міста.

13.10.2015 | Aдмін