День учителя

«Осінніх барв, щедрот землі, бажаєм Вам, учителі!».- такі слова лунали зі сцени учнями школи на адресу вчителів.

Вчителі... Добрі і строгі, вимогливі і справедливі, молоді та з багаторічним стажем... Щодня летять на роботу, забува­ючи про власну родину, віддають свою любов учням, не сподіваючись на подяку. Бо найкращою подякою для них стане колись почуте: «Така хороша людина! А це ж ваш випускник!».

Напередодні  свята у школі пройшла церемонія вітань: учні вітали усіх учителів зі святом , а також запрошених вчителів-пенсіонерів. У школі було організовано День самоврядування, якого так чекали і готувалися  члени Шкільного Містечка , щоб провести цікавий урок..  Також учні прийняли участь у конкурсі вітальних газет, де в письмовій формі привітали учителів зі святом.

Під небом, чистим і бездонним

Живе людина на землі,

Яка долає шлях невтомно.

Ім'я цим людям — вчителі !

07.10.2015 | Aдмін