Акція «5 КАРТОПЛИН»

Кожного року в рамках відзначення Дня людини похилого віку (1 жовтня) проводиться традиційна акція доброти під зворушливою назвою «5 картоплин».

Мета цієї акції: привернення уваги людей різних поколінь з різним матеріальним забезпеченням, котрі мають добрі, чуйні серця та милосердні душі до проблем людей похилого віку.

До акції долучилися учні школи,вчителі,техпрацівники, батьки. Найактивніші були учні початкових класів. Школярі приносили не лише картоплю, а й інші овочі: моркву, буряки, капусту, гарбузи та консервацію.

Такі заходи потрібні, у першу чергу, самим школярам-  вони вчаться бути щирими, добрими, людяними. Усі зібрані продукти  були передані переселенцям, одиноким, ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни.

27.09.2015 | Aдмін