Старт операції «Турбота» під гаслом «Діти школи – воїнам АТО»

Зараз ми  переживаємо переломні дні  у житті кожного і держави загалом.

Цей рік , на жаль, за трагічних і болісних обставин, дав українцям достатньо героїв, тепер варто зробити все, щоб про них не забули. Прикладом для патріотичного виховання школярів тепер є і сучасні українці. Це істинні патріоти нашої держави. Це люди, які захищають честь, свободу, незалежність , соборність, вони захищають нас аби до нашої домівки не докотилося те лихоліття, яке коїться на Сході держави. Про наших героїв потрібно пам’ятати завжди. У школі неодноразово проходили акції в підтримку наших бійців, тому і зараз наші учні та вчителі не стоять осторонь тих проблем, які хвилюють наших захисників.

До нас до школи завітала голова ладижинської спілки «Всеукраїнський союз жінок – трудівниць «За майбутнє дітей України» Лідія Олексіївна Рубан. Вона виступила перед учнями, розповіла про свою спілку, про волонтерські акції, про поїздки в військовий госпіталь м. Вінниці  та  ініціювала проведення акції «Кришечка для життя»

Суть акції проста - зібрати якомога більше кришечок, які в подальшому будуть перероблятися і використовуватися в якості протезів для воїнів АТО. За допомогою виготовленого протезу людина може вести звичайне життя.
    Для протеза руки необхідно зібрати 500 тис. кришок, а для протеза ноги - 850 тис. кришок. На перший погляд це багато, але якщо кожен житель Ладижина здасть, хоча б по 20 - 30 кришечок, вони забезпечать протез одному військовому, який втратив кінцівки в бою. Кришечки будуть збиратися для певного воїна АТО, нашого земляка, який потребує протез.
    Для збору кришечок у школі, поставлено  контейнер, куди всі бажаючі зможуть опускати кришки від пляшок. Об’єднаймося заради життя наших  героїв- земляків.

23.09.2015 | Aдмін