Тиждень фізичної культури і спорту

З  14.09- по 18.09 у школі проходив тиждень фізичної культури і спорту.

Усі заплановані заходи були організовані і проведені на високому рівні.

Розпочався тиждень із ранкової зарядки, вона звучала на радіо, учні  разом з учителями в цей час виконували комплекс ранкової зарядки у своїх класах.

Починаючи з 5-го  по 11 клас було проведено змагання :  піонербол - дівчата, футбол-хлопці. Команди були нагороджені грамотами за призові місця.

Серед молодших класів було організовано «Веселі старти». Учні 3-4 класів змагалися у різних  конкурсах-естафетах, де показали свою силу, швидкість, кмітливість. Також учні початкових класів  прийняли участь у конкурсі малюнків «Спорт у моєму житті». У своїх малюнках діти відобразили  бажання займатися фізичною культурою, дотримання режиму дня, Олімпійські ігри, спортивні ігри: футбол ( роботи хлопчиків), теніс, гімнастика (особливо роботи дівчаток).У цьому конкурсі визначені переможці, за найкращі роботи діти нагороджені грамотами.

Учні 5-8 класів мали можливість висловити своє відношення до спорту на асфальті. Вони прийняли участь у конкурсі малюнка  «Спортивна веселка». Чудові роботи учнів відзначені грамотами.

Останній день цього тижня також порадував учнів традиційним заходом, який проходить щорічно - «Робінзонада», у якій прийняли участь учні 9-11-х класів. План цих змагань був насичений різними конкурсними завданнями, які вимагали від учнів витримки, кмітливості,швидкості і знань. Старшокласники отримали максимум задоволення , позитивних емоцій і заряд бадьорості.

20.09.2015 | Aдмін