«Робінзонада»

З  метою  створення  умов  для  організації  дозвілля  дітей,  профілактики  негативних  явищ  у  дитячому  середовищі, формування  здорового  способу  життя 18 вересня 2015 року у школі проведено туристично-спортивну гру «Робінзонада» для учнів 9-11 класів.

Кожен клас визначився із назвою  команди та підготував девіз, зміст якого  символізув  патріотичний дух , єдність та любов до Батьківщини.

Дистанцію, яку мали подолати учасники, складалася з 8 конкурсів: визначення азимуту, топографія, , складання рюкзака, «Ватра», « Намет», «Спортивний», знання з медицини та кулінарний конкурс.

Всі команди отримали максимум задоволення, заряд бадьорості і енергії та зайняли призові місця:

-         у конкурсі «Ватра»- 9-А клас;

-         у конкурсі «Топографія» -10-Б клас

-         у конкурсі «Складання наплічника» -10-А клас

-         у конкурсі «Намет»-11-Б клас

-         у конкурсі «Медицина»-11-А клас

-         у конкурсі «Азимут»-9-Б клас

-         у спортивному конкурсі – Кулібаба Анатолій (9-В клас), Плат Євгенія (11-Б клас)

Під час змагань учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозуміли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

Висловлюємо велику подяку організаторам змагань Бевз О.Л. та Стефанику М.В.

20.09.2015 | Aдмін