Осінній ярмарок

11 вересня у школі відбувся традиційний осінній ярмарок

Театралізоване дійство підготували члени апарату Шкільного Містечка.

Тут були  і скоморохи, і цигани,  і запрошені відомі артисти , а також не обійшлося без завзятих господарочок, які пригощали варениками і танцювали під  запальні українські мелодії.

Продавці  гучно рекламували свій товар, припрошуючи продавців його купувати. Учні 11-А класу підготували страви європейської та національної кухні та  пригощали  присутніх на ярмарку. Учні 11-Б класу представили театралізоване дійство «Падишах і його наречені» . Дівчата у відповідних  костюмах танцювали навколо свого владики, виконуючи його забаганки.

Ярмарок продовжувався , лунали веселі пісні, співали, танцювали, перехожі ладижинці також зупинялися  та купували  різні смаколики. Ярмарок закінчився, задоволені були  продавці – вони продали свій товар, а покупці , що наїлися досхочу солодощів.

15.09.2015 | Aдмін