Свято Незалежності України

Щорічно, 24 серпня разом із національним святом Незалежності України, ладижинці святкують і день народження міста.

23 серпня учні школи та педагогічний колектив  прийняли участь у заходах , які проходили у місті . Двоє випускників школи - Шатов Олександр та Бевз Даша, мали почесну місію -  урочисто підняти Прапор України, молодші діти взяли  участь у конкурсі малюнка на асфальті «Хай завжди буде сонце!». Також учні школи  та вчителі підготували концертну програму «З Україною в серці» та професійно виступили   на міській площі: Брушніцька Марія, Онищенко Діана, Халітова Даша, Должкевич Лілія,  Студоляк Ольга, Яроменко Антоніна, Ковальчук Анастасія,   Басараб Катерина , Коломійчук Вікторія і наймолодша виконавиця  Яроменко Анна.  Всі пісні виконувалися з теплотою і щирістю, що й передалося глядачам. Гучними оплесками підтримували танцювальні колективи «Акварель»  та «Радість», учасники якого подарували присутнім на святі  позитивні емоції та радість.

15.09.2015 | Aдмін