Новини

Ми - чемпіони України!!!

З 6 по 11 липня у с. Оріховиця Ужгородського району на Закарпатті проходив 44-й чемпіонат України з пішохідного туризму та 4-й чемпіонат України з велосипедного туризму.

Вінницьку область представляли  8 спортсменів – пішоходників (збірна команда  з різних районів),  та 6 спортсменів – велосипедників (учнів Ладижинської школи №2).

24 області приймали участь у 44-му чемпіонаті і 10 областей у 4-му чемпіонаті. Велосипедисти показували себе на двох дистанціях: комплексна та ралі.

7 липня спортсмени змагались на дистанції «Ралі», де долали 37 км  по гірській місцевості, проходячи додаткові етапи, й у результаті здобули І місце.

9 і 10 липня команда змагалась на комплексній дистанції, яка складалась з «Фігурного водіння велосипедом», «Тріалу» та «Велокросу». Дар’я Бевз стала чемпіонкою на дистанції «Фігурне водіння велосипедом», третьою на «Тріалі» та другою на «Велокросі», Вероніка Горбатюк здобула бронзу на «Велокросі», а Олександр Шатов став недосяжним чемпіоном на цій дистанції.

В особистому заліку Олександр Шатов і Дар’я Бевз стали чемпіонами України на комплексній дистанції, Вадим Золоторук – бронзовим призером.

Команда на комплексній дистанції виборола І місце.

У результаті велосипедисти Вінницької області, у складі учнів Ладижинської ЗОШ №2:

Олександр Шатов, Дар’я Бевз, Вадим Золоторук, Владислав Мартинюк, Максим Шимановський, Вероніка Горбатюк, стали абсолютними чемпіонами України з велосипедного туризму. Тренери команди Микола Стефаник та Оксана Бевз.