Новини

«Крокус» - чемпіон Кубку області з велосипедного туризму

З 26.05 по 06.06 команда «Крокус» у кількості - 18 учнів Ладижинської ЗОШ №2, гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, готувались та брали участь у 50 –тих обласних змаганнях з туристського багатоборства серед юних туристів-краєзнавців Вінниччини.

Команда боролась за кубки з велосипедного і водного туризму, та за кубок зі спортивного орієнтування.

У кубку з велосипедного туризму на дистанціях «Комплексна (фігурне водіння велосипеда та тріал)» і «Раллі» здобули перемогу: Шатов Олександр, Заболотний Владислав (ІІ місце – «Велофігурка» і «Тріал»), Куцан Іван, Майданюк Владислав, Бевз Дар’я (ІІ місце – «Велофігурка» і «Тріал»).

У кубку зі спортивного орієнтування на дистанції «Орієнтування за вибором» команда виборола І місце. Переможцями і призерами стали: Калевич Олександр (І місце), Бевз Дар’я (І місце), Шатов Олександр (ІІІ місце), Рибачок Андрій (ІІ місце). Шатова Ольга (8місце), Шевчук Марія (4 місце), Майданюк Владислав (4 місце). Загальнокомандне місце у кубку зі спортивного орієнтування команда привезла ІІ місце.

У кубку з водного туризму крокусівці, у складі: Ліщук Ярини, Рибачка Андрія, Калевича Олександра та Куцана Івана, вибороли ІІІ загальнокомандне місце.

У загальному заліку команда «Крокус» посіла почесне ІІІ місце.