Новини

«Крокус» - срібний призер обласних змагань юних туристів-краєзнавців Вінниччини

З 22 по 28 червня у с. Гранітне Немирівського р-ну відбулися обласні змагання серед юних туристів-краєзнавців Вінниччини

У змагання традиційно розігрувалось  6 кубків, а саме: кубок з пішохідного туризму, кубок з водного туризму, кубок з гірського туризму, кубок зі спортивного орієнтування, кубок з велосипедного туризму та кубок із краєзнавства. З Ладижина іздило дві команди «Крокус 1», яка представляла Ладижинську ЗОШ №2, та «Крокус 2», яка виступала від імені Вінницького обласного центру. Наші команди боролися за кубки з велосипедного туризму, водного туризму та за кубок зі спортивного орієнтування.

Команда «Крокус 1» виборола два кубки за ІІ місце  з водного туризму та зі спортивного орієнтування і стала чемпіонами у кубку з велосипедного туризму. Виборовши ІІ загальнокомандне місце «Крокус 1» стали срібними призерами обласних змагань.

Команда «Крокус 2» отримала за ІІ місце кубок з велосипедного туризму.

У кубках з велосипедного туризму та у кубку зі спортивного орієнтування спортсмени змагались і в особистому заліку.

Шатов Олександр – чемпіон області з велосипедного туризму, Золоторук Вадим – бронзовий призер кубку з велосипедного туризму. Горбатюк Вероніка – чемпіонка області з велосипедного туризму серед дівчат. Бевз Дар’я – срібна призерка кубку з велосипедного туризму та бронзова призерка кубку зі спортивного орінтування. Бурдейна Алла – чемпіонка області зі спортивного орієнтування.