День Перемоги

70-ту весну відзначаємо нині,

На скронях ветеранів – срібний іній сивини,

Він подвигом прославив матір Вітчизну,

Вклоніться, люди, ветеранам війни.

70 років назад в жорстоких і кровопролитних боях нашій Батьківщині  довелося відстояти право на існування, на весняне тепло, сонячне світло,  усмішки дітей та щастя закоханих.

8 травня  2015 року  в  актовій залі школи відбулася тепла зустріч із ветеранами нашого міста. На зустрічі були присутні : Прохоров Анатолій Іванович, який є головою міської спілки ветеранів та учасник бойових дій Дикий Степан Кирилович.

Учні 8-11 класів підготували  виступ-конкурс «Пісенне відлуння війни».  Учні намагалися відтворити сюжети пісень «Катюша»,  «Смуглянка», «Три танкіста», «Вальс фронтової сестри» і т.д., передаючи  всі свої емоції, настрій, демонструючи свою  артистичність і виконавську майстерність. Ветерани були  розчулені, адже усі пісні -  це спогади про їхню молодість.

Також наші учні прийняли участь у міському огляді пісні і строю , присвяченому Дню Перемоги і завоювали симпатію та  аплодисменти від глядачів.

15.05.2015 | Aдмін