Живи здорово кольорово

7 квітня 2015 року   до Всесвітнього дня здоровя  учні 9-10-х  класів  взяли участь  у міському конкурсі «Живи здорово кольорово».

На конкурс діти  представили обємні роботи з паперу.

Робота  «Хто день починає з зарядки - у того здоровя в порядку» учнів 9-В класу  Бурдейної Алли, Заболотної Наталії, Берегового Олександра зайняла I –місце.

Робота «Спортивна Нюша» учнів 10-Б класу Краєвської Каріни, Купчик Юлії, Трофименко Ангеліни зайняла  II- місце.

Робота «Мої хоббі» учня 10 –А класу Лоскутова Андрія зайняла  III-місце.

Організатори  заходу  Ладижинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відділ у справах сім’ї та молоді  нагородили всіх учасників  цінними подарунками.

Діти отримали багато позитивних емоцій й пообіцяли  надалі із задоволенням  приймати участь у міських акціях.

08.04.2015 | Aдмін