Шевченківський тиждень

Протягом 10-13 березня у школі проходив Шевченківський тиждень.

Були організовані та проведені заходи, присвячені 201-ій річниці з дня народження Великого Кобзаря, які пройшли цікаво, змістовно,яскраво.

На перервах звучали вірші та пісні на слова Т.Шевченка, учні 9-А класу провели радіогазету, де розповіли про  Шевченка-прозаїка, Шевченка-в’язня, Шевченка-художника. Відбувся конкурс учнівських малюнків та газет-плакатів,яких було понад 40 екземплярів.

В урочистій та святковій обстановці відбулася зустріч із місцевою поетесою та праправнучкою Великого Кобзаря – Сушицькою В.С., яка прочитала власні вірші,поділилася цікавими фактами про великий Шевченківський рід. Концерт,який представили учні 5-11 класів,був насичений творами поета, українськими піснями, танцями. Зустріч відбулася у невимушеній святковій атмосфері для учнів 7-8 класів.

Наступного дня на сцені актової зали-конкурс читців-декламаторів творів Великого поета. Учні показали високу читацьку й акторську майстерність,особливо запам’яталися глядачам виступи Студоляк О. (8-В), Полуведько Д.(6-В), Матвійчук Є.(7-В), Тальянчука П.(11-А),

Терелюка В.(6-Б), Должкевич Л.(11-А), Преподобної А.(6-А) СкоробагатькоІ.(9-В) та інших. Усього конкурсантів виступило 34 учні.

Проведено ряд пізнавальних екскурсій до шкільного краєзнавчого музею для молодших школярів.

18.03.2015 | Aдмін