Новини

Вітаємо переможців!

З 27 лютого по 1 березня у с. Агрономічене Вінницького району відбулись обласні змагання з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

Наше місто представляла команда «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 у складі найкращів гуртківців: Шатова Олександра, Бевз Дар’ї, Мартинюка Владислава, Горбатюк Вероніки, Рибачка Дмитра, Шимановського Максима, Бурдейної Алли, Стасюк Юлії, Осипенко Ігоря.

28 лютого спортсмени змагались в особистому зіліку і продемонстрували такі результати – Бевз Дар’я та Стасюк Юлія стали чемпіонками області у своїх вікових групах, Шатов Олександр  виборов ІІ місце.

1 березня відбувались командні змагання на смузі перешкод. Змагання проходили у чотири тури – І кваліфікаційний забіг, ІІ  кваліфікаційний забіг, півфінал та фінал. У напруженій боротьби Крокусівці вибороли І місце. За перемогу боролись – Шатов Олександр, Мартинюк Владислав, Рибачок Дмитро, Бевз Дар’я, Горбатюк Вероніка та Стасюк Юлія.

У Загальному заліку за підсумками двох змагальних днів наша команда посіла ІІ почесне місце серед 30 команд.