Проліски надії - 2015

Вже традиційним стало проведення щорічного конкурсу талановитих дітей-огляд художньої самодіяльності «Проліски надії».

Ось і цьогорічний конкурс, який відбувся 24 лютого і був присвячений 70-річчю Великої Перемоги, сяяв розмаїттям музики,  пісні, танцю і художнього слова. Відкрили огляд художньої самодіяльності ведучі 10 –А класу Поліщук Владислав та Кирнична Тетяна.

Дебют був у маленьких першокласників, які розпочали конкурс, виконавши пісню «Ми України діти». Також вперше на сцені виступила учениця 1-го класу Яроменко Ганна з піснею «Україночка».

Щирі емоції та позитивні враження  подарували глядачам виступи  тріо  у складі учнів 6-Б класу з піснею «Розквітай мій, краю»; Яроменко Антоніни, яка виконала пісню «Мати-тополя». Незабутнім та професійним був виступ тріо у складі Должкевич Лілії, Комаровського Віталія та Поліщука Владислава - вони виконали пісню «Над землею тумани».

Також журі позитивно відмітило виступ ансамблю учителів, у їх виконанні прозвучали пісні «Пісня на добро», «Червона калина» на слова І.Франка. Пісня у виконанні Вікторії Тімчук « Два потоки з Чорногори»  підняла глядачам настрій , подарувала енергетику добра та позитиву.

Прочитаний вірш М.Джаліля «Варварство» ученицею 8-В класу Студоляк Ольгою нікого в залі не залишив байдужим,  слова якого  розчулили присутніх  до сліз.

Дитячий колектив народного танцю «Радість» виконав  дитячу веселу польку, яка також була їхнім дебютом та сподобалася глядачам, про що свідчили гучні оплески.

Нашими учнями було показано чимало гарних і ефектних виступів. Учні вкотре довели, що у школі №2 навчаються талановиті, завзяті, гідні учні.

Фінальна пісня «Ми за мир» була виконана усіма учасниками конкурсу «Проліски надії». «Нам потрібен мир»,- співали діти та дорослі щиро та впевнено,  сподіваючись , що він незабаром настане. Саме масовість, чистий  вокальний спів , продумані підводки до пісень та танцювальних композицій-  журі відзначило на високому рівні.

Бажаємо всім учасникам не зупинятись на досягнутому, рости, розвивати свої таланти, не боятись їх виражати! Успіхів вам!

25.02.2015 | Aдмін