Допоможемо бійцю

Сьогодні  ми  переживаємо переломні дні  у житті кожного і держави загалом.

Незалежність, здобута понад 20 років  тому, тепер під загрозою . Учні школи , розуміючи всю ситуацію , яка відбувається у нашій країні, відчувають, що вони мають змогу чимось допомогти тим, хто зараз знаходиться далеко від домівки, хто своїм життям готовий захистити інших. Тому  школярі активно організовують щомісячні акції : «Лист пораненому»,  «Вісточка на фронт», «Допоможи бійцю».

На уроках трудового навчання учні пошили чохли у кількості 250 шт. для міні-буржуйок , які виготовляє місцевий коваль Чепірдак Андрій Іванович. Емблеми з написом «УКРОП» безкоштовно виготовила місцева друкарня До кожної сумки учні поклали листи, адресовані  солдатам,- все це передали у зону АТО.

16.02.2015 | Aдмін