Чемпіонат з розв'язання логічних задач

12 травня у Вінниці відбувся фінал 26 чемпіонату з розв’язання логічних задач.

З нашої школи у чемпіонаті приймало участь 10 учнів. До півфіналу у березні потрапило 6 учнів: Гальчинська Ірина (5 – А), Заболотний Владислав (8 – А), Пріщенко Олексій (8 – А), Бевз Дар’я (8 – А), Шатов Олександр (8 – А) і Калевич Олександр (9 – А). На змагання у півфіналі у Вінницю з’їхались області центральної України. За результатами півфіналу, у фінал Всеукраїнського чемпіонату з розв’язання логічних задач, пройшли 4 учня з Ладижина, троє з нашої школи: Калевич Олександр, Шатов Олександр і Бевз Дар’я. Учні достойно представили місто і область. Калевич Олександр привіз золоту медаль і став абсолютним переможцем на Україні у своїй категорії ( 8 – 9 класи).
    Вітаємо наших математиків!!!

15.05.2012 | Aдмін