Акція «Допоможи воїнам АТО»

Ніхто зараз не стоїть осторонь подій, які хвилюють Україну

Колектив учителів, учнів та батьків школи теж активно долучився до проблем наших героїв, оборонців рідної землі, тих, хто ціною власного здоровя, а то й життя, відважно стоїть на кордонах України.

Кілька разів учителі відвідали поранених героїв у військовому шпиталі м.Вінниці. Скільки вдячних слів і сліз було почуто й побачено, скільки сердечного тепла й любові було віддано цим мужнім, зніяковілим і таким близьким людям.

Дякуючи батькам наших учнів, колективу школи та учням було двічі передано теплі речі, шкарпетки, продукти харчування, варення, солодощі, листи та малюнки учнів нашим землякам, які знаходяться в зоні АТО.

Коли такі відважні воїни говорять про те, що ніхто не шкодує, що бере участь в АТО,  то відчуваєш: ворог не пройде нізащо! Слава Україні! Героям слава!

23.12.2014 | Aдмін