Замість ялинки - зимовий букет

Незабаром  наступить Новий рік. І всі ми звикли , що саме до цього свята ми прикрашаємо ялинку, яка є головним атрибутом новорічного свята.

У школі ми вирішили провести конкурс-виставку «Замість ялинки - зимовий букет». Мета такого заходу показати школярам та їхнім батьками, що новорічними атрибутами можуть бути не тільки зрубані лісові красуні, а й маса підібраних штучних матеріалів, з яких можна власними руками виготовити чудову ялинку.

Саме  виготовленням штучним  ялинок займалися учні 1-4 класів. Чудові ялинки, прикрашені різними прикрасами милували око усіх оточуючих. Всі ще раз переконалися, що зовсім не обов’язково до новорічних свят купувати ялинку. Можна самому виготовити чудову композицію, яка прикрасить і домівку, і новорічний стіл.

17.12.2014 | Aдмін