Цікава екскурсія

13 грудня учні 6-а класу разом із класним керівником, Скобєлєвою Данутою Володимирівною та мамами Тані Бунькової та Саші Андрійця ходили на екскурсію до кузні , що у старій частині міста.

Що ж то була за екскурсія? Розповім детальніше.Коваль Андрій Чепірдак гостинно нас прийняв. Діти та дорослі з цікавістю розглядали його роботи у спеціальному салоні. Уявляєте, це все можна купити?!!!А потім нас завели у кузню, показали маленькі та великі молоточки та наковальні. Далі було ще цікавіше. Андрій Чепірдак не лише чудовий майстер своєї справи, він також відданий патріот України – виготовляє всілякі речі, що можуть знадобитися бійцям АТО. Це «буржуйки», пристрої для нагрівання води у польових умовах, броньовані колеса для машин швидкої допомоги. Ми теж  допомагали ковалю. Учні разом з Андрієм Івановичем кували скоби для бліндажів  у зоні АТО . Кожна дитина, кожний дорослий викував скобу, а нас там було багато, ще з Гайсина приїхали діти.

Це було супер!!! А наостанок нас ще й пригостили шпикачками, смаженими на ковальському вогні та кожному подарували маленьку підковку на щастя.

Додому ми йшли стомлені, але дуже щасливі.

17.12.2014 | Aдмін