Всеукраїнський тиждень права

З метою підвищення правової культури і правосвідомості серед учнів, у школі з 08 по 12 грудня 2014 року було проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках тижня права була проведена змістовна робота, яка сприяла підвищенню рівня правових занять учнів школи.

Всі заходи Всеукраїнського тижня права пройшли на високому методичному рівні. Було підготовлено план заходів тижня.

У ході проведення тижня було розгорнуто фотовиставку «Славетні постаті України»( 9-11 класи),  виставку  творчого малюнка «Я-дитина своєї землі»  (3-4-5 класи),  конкурс малюнка

«Герб моєї родини» (6а, 6в, 7-і, 8б, 8в).

Завідуюча шкільною бібліотекою Ткаченко Л.І. підготувала книжкову виставку літератури у бібліотеці «Правники - суспільству»

10 грудня 2014 року в усіх класах був проведений Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини.

Для учнів 5 – 11-х класів класні керівники підготували і провели тематичні виховні години на правову тематику: «Подорож країнами Закону, Права і Моралі»(5-6 кл.), «Споживачі та їх права» (7-і кл.), «Юридична відповідальність», «Поняття і умови дійсності правочинів. Цивільні договори» (10-і кл.), «Як захистити права дитини в Україні»(11-і кл.), а класні керівники 8-9 класів провели відкриті класні години на теми: «Конституційні основи держави» (9-В кл. Студоляк О.П.), «Права дитини в міжнародних документах» (9-Б клас, Миколюк Ю.В.), «Якими можуть бути наслідки злочину» (9-А клас, Оплаканська Н.І.), «Горде імя – українець!» (8-і кл.).

Соціальний педагог Дудніченко Н.А. провела анкетування учнів середніх та старших класів «Чи знаєте ви свої права?».

Вчителі історії  Скирта Л.В.та Охрімов І.В. провели відповідно круглі стіли на теми «Права жінок» (10-і класи) і «Актуалізація загрози тоталітаризму (фашизму) у ХХI столітті»  (9-і класи)

Протягом тижня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких для батьків були прочитані лекції на теми: «Бережіть нервову систему дитини» (1-4 кл., Галета Л.М.)           « Школа і батьки. Співпраця батьків як необхідна умова розвитку дитини» (5-8 кл., Сташок Н.П.), «Вулиця та спілкування наших дітей»(Дудніченко Н. А.), « Роль батьків у формуванні зрілості дітей» (9-11 кл.,Савчук Н.К.).

Правовихована робота у школі проводиться постійно і спрямована на поглиблення правової освіти учнів та попередження правопорушень серед неповнолітніх.

Немає сумніву, що творча робота учнів, вчителів і класних керівників у заходах Всеукраїнського тижня права сприяла, насамперед, розвитку творчої активності учнів і їх інтересу до вивчення права, поглиблювала їх знання з даної тематики

17.12.2014 | Aдмін