Міжнародний день інвалідів.

3 грудня - особливий день , Міжнародний день інвалідів

Завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. Які шанси сучасних інвалідів на благополучне виживання без сторонньої допомоги зараз? Шанси не змінилися, їх просто немає.  Люди , з обмеженими можливостями  не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Вони пристосувалися як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне-можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.

У цей День ми приєдналися до цієї міжнародної ініціативи, допомогти ближньому. Учні відвідали заклад «Троянда» ,подарувавши дітям подарунки і   часточку людського тепла і доброти.

Захищаючи гідність інвалідів  ми захищаємо своє людське обличчя.

Роботи дітей з обмеженими можливостями

05.12.2014 | Aдмін