Міс Осінь

У  четверг,13 жовтня, відбувся конкурс «Міс Осінь», що проходив у актовій залі школи №2.

У ньому приймали участь дівчата 10-11 класів: Якубенко Марина (10-А кл.), Трофименко Ангелина (10-Б кл.), Должкевич Лілія (11-А кл.), Миронович Ірина (11-Б кл.). Конкурсна програма складалася з 4-х конкурсів: «Представлення», «Дефіле в образах», «Мої творчі здібності», «Осінь-фест».Кожна учасниця по-своєму була прекрасна та чарівна. Вони робили для перемоги все, що було в їх силах. Шановне журі гідно оцінювали конкурсантів й до останнього конкурсу тримали інтригу. Тож титул «Міс Осінь 2014» отримала учениця 10-А класу Якубенко Марина. У номінації «Міс привабливість» стала Трофименко Ангелина, «Міс чарівність» - Должкевич Лілія, «Міс симпатія» - Миронович Ірина. Кожна з учасниць отримала солодощі. А ще на вечорі всі присутні могли насолодитися чарівним співом членів журі Ковальової О.А. та Тімчук В.О.

20.11.2014 | Aдмін