Життя та побут українців

12 листопада була організована виставка плакатів на тему «Життя та побут українців».

Участь у виставці-конкурсі прийняли учні 7-9 класів. На плакатах учні відобразили життя та побутові умови українського народу  на селі: хата, вкрита рівно підрізаною соломою, вікна з різними ставнями та іншими прикрасами, що гармонують із навколишнім пейзажем.. Саме українська хата була уособленням спадковості традицій, естетичних засад народу. А загляньмо в це затишне домашнє помешкання, переступімо поріг старої української хати, адже саме в ній залишився дух народних традицій, що здавна виховували в людині добрі почуття, працьовиту вдачу, чутливу до краси Душу. Все це і намагалися передати учасники конкурсу.

17.11.2014 | Aдмін