6 грудня-День Збройних сил України, у актовій залі нашої школи відбувся захід

Мужність, молодість, креативність - основні риси чоловічого характеру. 6 грудня-у День Збройних сил України, у актовій залі нашої школи відбувся захід "Лицар школи-2011". Учні 8-9-тих класів змагались у цих нелегких випробуваннях та показали свій характер, волю, креативність та прагнення до перемоги.

Конкурсна програма була не з легких. У "Презентації" кожний хлопець повинен був представити себе з найкращого боку! У конкурсі "Лицарський етикет" учасники показали наскільки добре вони знають хороші манери.В інтелектуальному змаганні представники класів блиснули ерудицією і знаннями історії.А танцювальний конкурс,"Галантний кавалер", взагалі нікого з присутніх не залишив байдужим. У "Скакалці" хлопці показали свою витривалість і спортивну підготовку. Здивували учасники і у конкурсі "Майстер на всі руки", коли довелось пришивати гудзик.

А кретивності у хлопців хоч відбирай, і її вони продемонстрували у "Імпровізації сучасної пісні". І кожний виступ був по-своєму оригінально представлений. Ми побачили і трьох мушкетерів, і барбі, і навіть базар! Також не солодко було і нашому журі, адже вибрати кращого з кращих-дуже важко! Але все ж таки вибір зроблено: лицарем Ерудит став Брищук Михайло з 8-Б. Титул лицар Винахідливість отримав учень 8-А класу Прякудін Василь. А Величко Дмитро з 9-А став лицарем Кмітливість. Лицарем Артистичність журі обрало Бокія Назара з 9-Б класу. Лицарем Елегантність став Комарницький Єлисей з 9-В. Ну а Лицарем Школи-2011 журі безаперечно назвало Рибака Антона з 8-В класу.

Вітаємо всіх хлопців! І це справді була гідна боротьба!

20.12.2011 | Aдмін