Ми подорожуємо

На канікулах, з 27.10 по 30.10 учні 11 – А класу та гуртківці клубу «Крокус» побували у Карпатах.

Поїздка проходила за цікавою програмою.

По дорозі на Яремче 27.10. ми відвідали дві фортеці, Меджибіж та Кам’янець-Подільську, де діти змогли не тільки побачити всю велич і красу цих споруд, а і почути їх історію.

28.10 всі учасники подорожі здійснили сходження на гору Говерла(2061м). незважаючи на достатньо екстремальні умови всім вдалось підкорити найвищу вершину Українських Карпат. На згадку про себе ми залишили на верху Прапор України із своїми підписами і побажаннями.

29.10 Ладижани відвідали туристичний гірсько-лижний курорт «Буковель». Ще раз переконались у величі і масштабі побудови, побачили нові споруди призначені для Карпатського Артеку, побували на горі Буковель. У цей же ж день всі потрапили на відомий Яремчанський  сувенірний базар, де мали можливість придбати собі на згадку про красу і колорит Карпат сувенір.

30.10 ми по дорозі додому побували на базарі «Українська вишиванка» у м. Коломия, який буває там лише в ніч із середи на четвер. Також у цей день всі мали велику нагоду потрапити на територію відомого Чернівецького університету, історичну споруду у дусі еклектики з переважанням елементів візантійського та романського стилів. Захоплені красою даного закладу всі 11-класники вирішили подавати документи у цей ВУЗ.

Втомлені але щасливі ввечері всі потрапили додому.

07.11.2014 | Aдмін