Свято хліба

Хліб кладемо з сіллю,

Щоб легкі дороги

Славили країну»

Давно так склалося в Україні, що хліб у хаті  - це достаток, добробут , це впевненість у завтрашньому дні.  З роду в рід народ наш виховує своїх дітей у пошані до хліба, прищеплює дітям поняття, що хліб святий.

У школі відбулося свято «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» , яке підготували учні 4-В класу разом із своїм класним керівником. На видному місці поставили «діудух» , коровай  на рушнику, хлібобулочні вироби на розшитих рушниках та серветках, вареники, гречаники , пироги…і т.д.

На святі говорили про святість хліба, співали величальні  пісні йому та виконали танцювальну композицію «Обжинки»

Всі присутні  на святі відчули атмосферу тепла і зрозуміли, що хліб — це найдорожче золото, його потрібно шанувати і берегти.

31.10.2014 | Aдмін