День самоврядування в школі.

3 жовтня  у школі відбувся день самоврядування.

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Вміння управляти-талант, який треба розвивати.

Можливості зробити це у нас є.
    3 жовтня  у школі відбувся день самоврядування.

Члени апарату Шкільного Містечка взяли на себе повну відповідальність за весь навчальний процес цього дня. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога. Зрозуміти і відчути, як це-бути вчителем.

Для  того, щоб уроки проходили в нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні були дати учням.

З великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися Але, як потім з’ясувалося , хвилюватися було нічого. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам’яті незабутні враження і спогади на все життя.

16.10.2014 | Aдмін