День учителя

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя.

Осіннє небо вмите журавлями,

Осіннє свято-тихе і святе

Учителько!Ви світлий образ мами,

Дитячих доль відлуння золоте.

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Напередодні цього свята у школі пройшла церемонія вітань: учні вітали усіх учителів зі святом ,а також запрошених вчителів-пенсіонерів. У школі було організовано День самоврядування, якого так чекали   і готувалися  члени Шкільного Містечка , щоб провести цікавий урок майже два дні було потрачено на підготовку. Також учні прийняли участь у конкурсі вітальних газет, де в письмовій формі привітали учителів зі святом.

08.10.2014 | Aдмін