Новини

Макітра - 2014

«Крокус» розпочав навчальний рік по - чемпіонські

Відбувся 22 зліт-фестиваль юних туристів-краєзнавців "Макітра - 2014". Проходили вони близько села Ситківці, Немирівського району.

Незвичайна та колоритна назва змагань виникла як наслідок їхнього географічного розміщення. Зліт проводиться на невеликій горі, яка нагадує перевернену вверх дном макітру.

Приїхали 17 команд з різних куточків Вінничини. Змагання проходили з трьох основних видів: орієнтування, водний та спортивний туризм, а також конкурси: ватра, укладання намету, складання рюкзаку, емблема команди, топографія, вікторина, туристські вузли та інші..

Почалось усе з урочистого відкриття,на якому були присутні гості з ВОЦТСКЕ. Усі співали акапельно гімн, а минулорічні переможці, а саме капітан команди господарів, підіймав прапор!

За підсумками змагань у всіх основних кубках і в загальному з конкурсів "Крокус" посів перше місце, також маємо й перше загальнокомандне. Вихованці клубу показали найкращі особисті результати!

В конкурсах перше місце взяли по емблемі та вузлах, а також по складанню рюкзаку, друге - по укладанню намету, трєтє - топографія, вікторина, ну і п'яте - ватра.

Особистими досягненнями відзначилися Дар’я Бевз, яка зайняла 2-ге місце на дистанції індивідуальної техніки та виборола першість у змаганнях з спортивного орієнтування, а також Юлія Стасюк, котра стала 3-тьою в індивідуальній техніці та Алла Бурдейна, яка посіла 2-гу сходинку в орієнтуванні.

Серед хлопців першість у змаганнях з особистої техніки та спортивного орієнтування завоював Олександр Шатов, 3-тю сходинку індивідуальної дистанції  та 2-гу сходинку на орієнтуванні посів Дмитро Рибачок.

Як кубок , команда отримала гарненьку глиняну макітру, коврик та багато-багато грамот, ну і звичайно ж безліч задоволення, від проведеного разом в компанії біля багаття часу!))