Робінзонада

9 вересня для учнів 9-11класів  була організована  традиційна спортивно-туристична гра «Робінзонада»

Класи разом із класними керівниками визначилися із назвою  команди та підготували девіз, зміст якого  символізув  патріотичний дух , єдність та любов до Батьківщини. Всі учасники Робінзонади з піднесеним настроєм вирушили маршрутом на виконання завдань.

Завдання були різноманітні і цікаві: визначення азимуту, топографія,  змагання-велофігурка, складання рюкзака, «Ватра», « Намет», «Спортивний».

I місце  у змаганнях  “Складання рюкзака», «Намет», «Азимут»- виборола команда    11-А класу.

I місце у змаганнях “Топографія» дісталося команді 11-Б класу.

Найкращим у змаганнях  «Велофігурка»  був  Шатов Олександр, учень 11-А класу.У спортивному конкурсі найкраще змагалися Стременовський  Дмитро  та Іскрук Євгенія. Найшвидшими у конкурсі «Ватра»(розпалювання багаття) серед усіх команд були учні 10-Б класу.

Всі учасники отримали максимум задоволення , заряд бадьорості і енергії.

12.09.2014 | Aдмін