Свято Першого дзвоника

Перше вересня – день особливий

Для усіх, хто іде до школи

Дощовий він,чи сонячний , може,

Не забудеш його ніколи.

Свято Першого дзвоника-свято зустрічі зі школою, зі своїми вчителями та однокласниками. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він покладе  межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде справді першим у житті. Буде першим навчальний рік, перший дзвоник, який покличе на перший урок і перша вчителька, яка поведе у Країну Знань. Усе буде першим для наших юних школярів-першокласників.

Зі всіма урочистостями 112  юних першокласників прийняли до шкільної родини, які будуть навчатися у ЗОШ №2.

На святі були присутні почесні гості, які допомагали готувати школу до нового навчального року, методист відділу освіти  Харжевська Людмила Дем’янівна , яка у своєму виступі привітала всіх учнів і батьків зі святом, а також вручила грамоту обласного управління освіти за зайняте 2 місце команди «Дивосвіт» у конкурсі літературно-музичних композицій «Молодь обирає здоров’я». На святі лунали слова привітань від директора школи Курочко Лідії Сергіївни та майбутніх випускників школи.

І ось довгожданий перший дзвінок сповістив про початок нового навчального року…

Побажаємо всім успіхів, гарних починань.

12.09.2014 | Aдмін