Випускний вечір

31 травня випускники ЗОШ №2 святкували свій випускний…

У залі будинку «Прометей» зібралося дуже багато гостей: батьки, друзі, рідні випускників, вчителі, братики та сестрички. Усі присутні прийшли порадіти та підтримати  випускників, які в цьому році закінчили школу і вирушають у доросле життя. Свої настанови та напутні слова першою промовляла директор школи , далі звучали побажання від класних керівників , а також випускники отримали батьківське благословення від своїх батьків.

Гордість школи - медалісти, які заслужено отримали вісім  золотих та дві срібних медалі висловили зі сцени слова глибокої вдячності вчителям, які протягом усіх років навчали та виховували їх, докладали максимум зусиль аби вони виросли справжніми людьми.

Також слова подяки були звернені і до батьків, які протягом усіх років ішли разом пліч-о-пліч, підтримуючи та допомагаючи в усьому. По завершенні свята усі випускники пройшли аркою щастя , загадавши своє  найзаповітніше бажання.

Отож нехай всі задуми і бажання стануть реальністю.

11.06.2014 | Aдмін