Тиждень здоров'я

З 7 по 11 квітня 2014 року у школі пройшов тиждень здоров’я.

Під час тижня  учні 5-8 класів прийняли участь у конкурсі малюнків «Ми обираємо здоров’я», для учнів 7-8 класів було показано виступ агітбригади учнів 9-Б класу «Молодь за здоровий спосіб життя». Серед учнів 5-11 класів були проведені змагання з велосипедного туризму.

До Всесвітнього дня здоровя Ладижинський міський центр соціальних служб для дітей, сімї та молоді в рамках акції «Живи здорово, кольорово» оголосили конкурс соціальної реклами «Молодь Ладижина за здоровий спосіб життя». Наші учні на конкурс представили буклет «Ми обираємо здоровя» (I місце Комарницький Є. 11б) та відеоролики «Живи здорово, кольорово» (I місце Єнгаличев П. 10а) і «Самбо» (I місце Мулько О. 11в).

В.о. директора центру Осінська Л. та завідуюча відділом у справах сімї та молоді Кравченко О. вручили учням грамоти, солодощі та цінні подарунки.

10.04.2014 | Aдмін