Формування екологічної культури особистості.

20 березня 2014 року відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Формування екологічної культури особистості».

Відповідно до річного плану роботи школи, з метою виховання в учнів екологічної культури, почуття особистої відповідальності за стан довкілля, усвідомлення місця людини в природі, бережного відношення до природи рідного краю і власного здоров’я.

З  доповіддю «Система екологічного виховання в школі» виступила заступник директора школи з виховної роботи Берегова Н.Г.

Співдоповідачами з даного питання були:

-  Кузьменко Н.М. « Особливості екологічного виховання в початковій школі»

-  Миколюк Ю.В    « Екологічне виховання на уроках географії»

- Ладович В.М. «Екологічне виховання школярів як складова християнського виховання»

- Бевз О.Л. «Екологічне виховання та формування здорового способу життя засобами

туризму»

- Малініна І.М. «Роль класного керівника в екологічному вихованні школярів»

Підсумком педради був виступ екологічної агітбригади «Гроно калинове»

23.03.2014 | Aдмін