Новини

Обласні змагання

З 14 по 16 березня у с. Агрономічне Вінницького району пройшли 18 обласні змагання з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях

М. Ладижин представила команда «Крокус» ЗОШ №2, тренери – Бевз О.Л., Стефаник М.В.. У змаганнях приймали участь 31 команда з Вінницької області. 15 березня команди змагались за результат у особисто-командному заліку. Команда «Крокус» посіла почесне ІІ місце і показала наступні особисті результати: Бевз Дар’я (учениця 10 – А класу) – чемпіонка області серед дівчат старшої групи, Горбатюк Вероніка (учениця 8 – А класу) – ІІ місце серед дівчат середньої групи, Шатов Олександр (учень 10 – А класу) – ІІІ місце серед юнаків старшої групи, Стасюк Юлія (учениця 7 – Б класу) і Мартинюк Владислав (учень 10 – А класу) показали 4-й результат у своїх групах, Пріщенко Олексій (учень 10 – А класу) увійшов у десятку  кращих спортсменів - туристів області старшої групи. 16 березня на дистанції «Командна смуга перешкод» змагались 10 кращих команд області.

Команду м. Ладижина представляли 6 спортсменів: Шатов Олександр, Мартинюк Владислав, Пріщенко Олексій, Бевз Даря, Горбатюк Вероніка та Рибачок Дмитро. У цих нелегких змаганнях наша команда виборола ІІ місце і у підсумку двох днів посіла почесне ІІ загальнокомандне місце. Також на відкритті змагань, обласний центр дитячого туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій нагороджував кращих гуртківців за 2013рік. Приємно відзначити, що ІІ місце у обласному рейтингу посіли наші учні Бевз Дар’я та Шатов Олександр. Вітаємо всіх з високими результати та бажаємо подальших перемог!