Масляна

Масляна походить від старовинного язичеського свята проводів зими, що збереглося  після прийняття християнства.

Це перш за все багато ситної їжі, тому немає нічого забороненого в тому, щоб в цей час поласувати, скуштувати самих різноманітних страв і не відмовляти собі ні в чому. Головною стравою на масляну є , як відомо млинці, які печуть кожного дня з понеділка. Також Масляна відома всенародним гулянням: це танці, співи, катання з гірок на санчатах , спорудження масляного опудала , палили багаття. Триває масляна тиждень.В 2014 році Масляна припала на 24 лютого.

У нашій школі також зустрічали  Масляну , не забувши про головну страву -млинці. Учні 11-В класу підготували святковий стіл із різними витребеньками: млинці із сиром, маком,  вареники  із сиром та різні крученики із солодкою начинкою. Також учні  підготували повідомлення про тиждень Масляної, які традиції українського народу у ці дні ще збереглися і особливо, хто  їх ще  дотримується.

06.03.2014 | Aдмін