«Забута мелодія дитинства»

Щороку, у першу суботу лютого, школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.

Адже саме в школі проводить свої найкращі роки життя людина. Гордиться наша школа своїми випускниками. Роки летять, але наша школа не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників.

За традицією вечір зустрічі з випускниками школи відкрила директор школи Курочко Лідія Сергіївна.

Зі своїми шкільними спогадами і словами вдячності школі, учителям поділилися випускники ювілейних випусків.

Скільки б не пройшло років, а учні для своїх вчителів назавжди залишаються юними, допитливими, довірливими, сповненими мрій і сподівань дітьми.
    Дякуємо всім випускникам, що не забуваєте свою школу і приходите сюди, щоб зустрітися з шкільними друзями і
    вчителями!

Нехай вас по світу розкидає доля,
                            та пісня до болю знайомого поля
                            завжди повертатиме з давніх доріг
                           до рідного краю, на отчий поріг.

Зустріч через 20 років

Зустріч через 15 років